Asistenční pes

Pěvecký sbor Elišky Erlichové se podílí na dobročinném projektu, jež má za cíl zkvalitnit život handicapovaného dítěte pomocí asistenčního pejska.

Výcvik asistenčního psa je finančně i časově nákladná záležitost, během které se z vybraného štěněte stane naprosto oddaný společník, který dobře zná svého malého pána, ví, čím mu i přes jeho handicap udělat radost a je ochotný a šťastný mu kdykoliv vyplnit jakékoliv přání. Díky pochopení, ochotě a štědrosti Vás, kteří nám doposud během tanečních a pěveckých akcí přispěli, se ke dnešnímu dni podařilo vybrat již více než 100 000 Kč.

Jsme rády, že ani Vám nejsou ostatní lhostejní a snažíte se, byť i jednou korunou, přispět na společnou věc. Sbírka stále pokračuje a vybraný pejsek již přešel z předvýchovy do výcviku. V původně vybrané cílové rodině holčičky došlo k zásadním změnám, kvůli kterým by umístění pejska nebylo vhodné, a proto bylo vybráno jiné děťátko, kterému asistenční pejsek bude pomáhat v jeho rozvoji a umožní mu zvládat pro nás naprosto běžné věci, které bez pomoci samo zvládnout neumí.

Za každý, byť sebemenší příspěvek všem dárcům mnohokrát děkujeme!

 

* Účelem našeho projektu je pomoci holčičce z Říčan s kombinovaným postižením obstarat asistenčního pejska pro plnohodnotnější a radostnější život.

* Sbírka je zahájena od března 2013.

* Příspěvky můžete zasílat na číslo účtu veřejné sbírky 258117759/0300. Účet je založen v ČSOB, se sídlem Barákova 237, Říčany 251 01.

* K dispozici jsou také sběrací kasičky, které vždy naleznete na akcích TS Edity Broukalové nebo pěveckého sboru Elišky Erlichové a do kterých můžete kdykoliv přispět. Výše příspěvku není nijak omezena.

* Celý projekt, pod záštitou města Říčany, probíhá v okrese Praha-východ a částečně také ve Středočeském kraji.

Více informací o projektu naleznete v níže uvedeném letáčku.

Asistencni pes letacek


Aktuality a novinky

 

 • 5.10.2020
  Z nařízení vlády kvůli epidemiologické situaci dochází k omezení zájmových činností. Proto jsem tak i já  s lítostí nucena po dobu 2 následujících týdnů chod sboru přerušit. Hodiny ve dnech 6., 7., 13. a 14. 10. tak odpadají. Pokud ministerstvo zdravotnictví nevydá další plošná omezení, činnost bychom plnohodnotně obnovili od 20. 10. O tom kdy hodiny opravdu začnou Vás budu včas kontaktovat emailem.
 • 29.8.2020
  Informace k novému školnímu roku, dny a časy naleznete na nástěnce.
 • 29.8.2020
  První zahajovací hodina bude v úterý 22.9. (kat. 4+ a 7+) a ve středu 23.9. (kat.11+)
 • 7.8.2020
  Přihláška na šk.rok 2020/2021 je již ke stažení.
 • 7.8.2020
  Noví zájemci mne mohou kdykoliv kontaktovat mailem na erlichovaeliska@seznam.cz nebo na tel.čísle 728 874 670, nebo již rovnou předběžně posílat přihlášky. Na našich náborech/seznamovací hodině 8.9. a 9.9. si potom povíme veškeré potřebné věci. Pro více informací mne ale neváhejte kontaktovat. Velmi se těšíme na nové zpěváky:)