Berenika Selixová - asistentka

Ahoj, jmenuji se Berenika Selixová a je mi 16 let. Bydlím v Říčanech u Prahy, kde už čtvrtým rokem studuji na Masarykově klasickém gymnáziu. V osmi letech jsem začala chodit do sboru, kde jsem se potkala s Eliškou Erlichovou, mou nynější lektorkou zpěvu a druhou maminkou. :D

Po pár lekcích sboru mi Eliška, po důkladném prozkoušení u klavíru, nabídla možnost docházet na soukromé hodiny zpěvu a tehdy jsem začala zpívat doopravdy. Dnes už spolu s ní učím zpívat malé děti tak, jak to ona učila mě. Kromě zpěvu hraji na kytaru, chtěla bych se naučit na klavír a baví mě kreslit. Jsem členkou pěvecké skupiny Eillas a mým hudebním idolem je Alicia Keys.

Mezi můj dosavadní velký úspěch patří prvenství v celostátní pěvecké soutěži Česko zpívá, nebo první místo ve Zlatém oříšku.

Co se týče hudby, kterou poslouchám, neodmítnu asi nic kromě Českého rapu. Tudíž je těžké vypsat mé nejoblíbenější zpěváky/zpěvačky… Mezi ty nejposlouchanější ale patři: Christina Perri, Tom Odell, Ben Howard, Beyoncé, P!nk, Adele, Christina Aguilera. Z České hudební scény to jsou hlavně Aneta Langerová, Support Lesbiens, Chinaski, dnes již neexistující skupina Charlie Straight a další.    


Aktuality a novinky

 

 • 5.10.2020
  Z nařízení vlády kvůli epidemiologické situaci dochází k omezení zájmových činností. Proto jsem tak i já  s lítostí nucena po dobu 2 následujících týdnů chod sboru přerušit. Hodiny ve dnech 6., 7., 13. a 14. 10. tak odpadají. Pokud ministerstvo zdravotnictví nevydá další plošná omezení, činnost bychom plnohodnotně obnovili od 20. 10. O tom kdy hodiny opravdu začnou Vás budu včas kontaktovat emailem.
 • 29.8.2020
  Informace k novému školnímu roku, dny a časy naleznete na nástěnce.
 • 29.8.2020
  První zahajovací hodina bude v úterý 22.9. (kat. 4+ a 7+) a ve středu 23.9. (kat.11+)
 • 7.8.2020
  Přihláška na šk.rok 2020/2021 je již ke stažení.
 • 7.8.2020
  Noví zájemci mne mohou kdykoliv kontaktovat mailem na erlichovaeliska@seznam.cz nebo na tel.čísle 728 874 670, nebo již rovnou předběžně posílat přihlášky. Na našich náborech/seznamovací hodině 8.9. a 9.9. si potom povíme veškeré potřebné věci. Pro více informací mne ale neváhejte kontaktovat. Velmi se těšíme na nové zpěváky:)