Boje o umístění v talentové soutěži Česko zpívá 2012

 

     Členové našeho sboru Béra, Verča, Denča a Filip, který navštěvuje pouze hodiny sólové byli v lednu 2012 přihlášeni do celostátní pěvecké soutěže s mezinárodní účastí Česko zpívá.

    
Verča Cucová s Kamilou Nývltovou     Jejich výkony ve dvou výběrových kolech byly stoprocentní a všichni čtyři odvedli perfektní práci.    

     Odborná porota v čele s patronkou soutěže Kamilou Nývltovou zařadila Filipa Hradického do  rozhlasové soutěže pro začínající zpěvačky a zpěváky START.ROZHLAS.CZ . Jde o rozhlasovou verzi pódiové soutěže Česko zpívá.
Soutěžící a jejich nahrávky se představovali v živém vysílání Českého rozhlasu a také na jeho webu. Filip tak svým zvučným hlasem skvěle reprezentoval středočeský kraj.

     Porota však měla uši na správném místě a tak do velkého boje o finále poslala i Bereniku Selixovou a Veroniku Cucovou. Celá slavnostní akce se konala v Trutnově, kde se v nádherné budově společenského centra UFFO sešlo 34 semifinalistů v kategorii od 9-ti do 14-ti let.

     Porota se skládala z pěveckých profesionálů jakými jsou Eduard Klezla, Bohuš Josef, Tomáš Savka a další, ale také z hudebních producentů, kterými byli Milan Herman a Lukáš Černý.
    

Béra s Denčou před vystoupením     Zazářit před profesionály tohoto oboru, před sálem plným lidí , desítkami soupeřů a mít na to pouze dvě minuty chce už kousek odvahy a velkou soustředěnost. Nic z toho holkám rozhodně nechybělo. Podaly maximální výkony a na pódiu předvedly také profesionální suverénnost.
     Patří jim obrovská pochvala a obdiv, ale také poděkování za krásnou prezentaci nejen sama sebe, ale také celého sboru.  


Aktuality a novinky

 

 • 7.8.2020
  Informace k náhradním prázdninovým hodinám naleznete na nástěnce.
 • 7.8.2020
  Informace k novému školnímu roku naleznete na nástěnce.
 • 7.8.2020
  Přihláška na šk.rok 2020/2021 je již ke stažení.
 • 7.8.2020
  Noví zájemci mne mohou kdykoliv kontaktovat mailem na erlichovaeliska@seznam.cz nebo na tel.čísle 728 874 670, nebo již rovnou předběžně posílat přihlášky. Na našich náborech/seznamovací hodině 8.9. a 9.9. si potom povíme veškeré potřebné věci. Pro více informací mne ale neváhejte kontaktovat. Velmi se těšíme na nové zpěváky:)