Česko zpívá 2013 v Trutnově

 

Žákyně populárního zpěvu v pěvecké soutěži Česko zpívá 2013

       Po roce zkusily žákyně sólového zpěvu Elišky Erlichové své štěstí v celostátní pěvecké soutěže s mezinárodní účastí Česko zpívá 2013 a opět s přehledem bodovaly.
Julie Mikulandová, Veronika Cucová, Berenika Selixová a Denisa Pospíšilová úspěšně postoupily do základního a poté i do výběrového kola, které se konalo na zámku Ctěnice a kde se utkaly se stovkou konkurentů z celé české a slovenské republiky.
Dívky před odbornou porotou předvedly výborné výkony, které byly velmi kladně ohodnoceny a proto se holky zařadily také do bojů o cenu internetu.
Berenika s Eliskou na Cesko zpiva 2013        O pár měsíců později se po výběrových kolech Denisa Pospíšilová a Berenika Selixová zúčastnily 12.dubna  semifinále a velkého finále ve společenském sále Uffo v Trutnově.
Denisa Pospíšilová, coby nejmladší semifinalistka  v kategorii 15-16 let, se předvedla s písní Mercy od britské popové zpěvačky Duffy a svým osobitým podáním  tak roztleskala celý sál. Odvezla si 3.místo v kategorii Cena internetu.
V letošním ročníku jsme, ale dosáhli také na finále. Odbornou porotou, v čele s patronkou soutěže Kamilou Nývltovou, několika hudebními producenty a známými českými zpěváky, do něj byla po svém perfektním výkonu poslána Berenika Selixová. Dostala se tak do finálové desítky, kde v jejím podání zazněly písně od britské legendy Dusty Springfield Son of a preacher man a náročná píseň z muzikálu Bídníci Samotářka. Obě holky si ze soutěže přivezly cenné zkušenosti, nové kolegy a kamarády a hlavně opět dokázaly, že se nebojí předvést své kvality i za hranicemi našeho města a jejich profesionální výkony to jen potvrzují.
Aktuality a novinky

 

 • 5.10.2020
  Z nařízení vlády kvůli epidemiologické situaci dochází k omezení zájmových činností. Proto jsem tak i já  s lítostí nucena po dobu 2 následujících týdnů chod sboru přerušit. Hodiny ve dnech 6., 7., 13. a 14. 10. tak odpadají. Pokud ministerstvo zdravotnictví nevydá další plošná omezení, činnost bychom plnohodnotně obnovili od 20. 10. O tom kdy hodiny opravdu začnou Vás budu včas kontaktovat emailem.
 • 29.8.2020
  Informace k novému školnímu roku, dny a časy naleznete na nástěnce.
 • 29.8.2020
  První zahajovací hodina bude v úterý 22.9. (kat. 4+ a 7+) a ve středu 23.9. (kat.11+)
 • 7.8.2020
  Přihláška na šk.rok 2020/2021 je již ke stažení.
 • 7.8.2020
  Noví zájemci mne mohou kdykoliv kontaktovat mailem na erlichovaeliska@seznam.cz nebo na tel.čísle 728 874 670, nebo již rovnou předběžně posílat přihlášky. Na našich náborech/seznamovací hodině 8.9. a 9.9. si potom povíme veškeré potřebné věci. Pro více informací mne ale neváhejte kontaktovat. Velmi se těšíme na nové zpěváky:)