Eliška Erlichová - lektorka

Pěvecký sbor vede Eliška Erlichová, absolventka Pražské konzervatoře v oboru Populární zpěv. Lektorka má víceletou praxi v pedagogice především se zaměřením na sborový i sólový populární zpěv, interpretaci, hudební teorie a hry na klavír. Mimo pedagogickou činnost Eliška působí jako sólová zpěvačka a vokalistka. Spolupracovala s mnohými interprety české populární a rockové scény, jako jsou Felix Slováček, Aleš Brichta, Jakub Smolík, skupina Nightwork, Helena Zeťová, Ewa Farna, Gabriela Partyšová, Daniela Šinkorová, Orchestr Josefa Hlavsy a další. S mnohými z nich spolupráce i nadále pokračuje.
     Jako vokalistka se účastnila vystoupení v rámci televizních přímých přenosů a absolvovala turné s finalisty I.a II. řady Česko hledá Superstar. Coby sólová zpěvačka se několikrát účastnila plesů České televize pro pořady Stardance, když hvězdy tančí I.a II. a Duety, když hvězdy zpívají. Společně s Vojtou Dykem natočila také soundtrack k českému filmu pro teenagery Panic je nanic.
     Mimo živá vystoupení se Eliška věnuje i studiové práci - nátáční backvokálů a sólových partů, spolupráci na realizaci desek známých interpretů a nátáčení hudebního a vokálního doprovodu televizních a rádiových reklam.

"Přeji si, aby sbor fungoval nejen jako kroužek, který bude děti rozvíjet po pěvecké stránce, ale i jako místo, kam budou děti chodit rády a kde budou poznávat nové kamarády..."

                                                                                                   Eliška Erlichová


Aktuality a novinky

 

 • 5.10.2020
  Z nařízení vlády kvůli epidemiologické situaci dochází k omezení zájmových činností. Proto jsem tak i já  s lítostí nucena po dobu 2 následujících týdnů chod sboru přerušit. Hodiny ve dnech 6., 7., 13. a 14. 10. tak odpadají. Pokud ministerstvo zdravotnictví nevydá další plošná omezení, činnost bychom plnohodnotně obnovili od 20. 10. O tom kdy hodiny opravdu začnou Vás budu včas kontaktovat emailem.
 • 29.8.2020
  Informace k novému školnímu roku, dny a časy naleznete na nástěnce.
 • 29.8.2020
  První zahajovací hodina bude v úterý 22.9. (kat. 4+ a 7+) a ve středu 23.9. (kat.11+)
 • 7.8.2020
  Přihláška na šk.rok 2020/2021 je již ke stažení.
 • 7.8.2020
  Noví zájemci mne mohou kdykoliv kontaktovat mailem na erlichovaeliska@seznam.cz nebo na tel.čísle 728 874 670, nebo již rovnou předběžně posílat přihlášky. Na našich náborech/seznamovací hodině 8.9. a 9.9. si potom povíme veškeré potřebné věci. Pro více informací mne ale neváhejte kontaktovat. Velmi se těšíme na nové zpěváky:)