Kardinál Dominik Duka poklepal základní kámen Centra pro volný čas Na Fialce

 

Masarykovo náměstí v Říčanech     Náš sbor byl osloven paní místostarostkou Hanou Špačkovu, aby u slavnostního aktu poklepání na základní kámen vytvořil  krátký hudební program. Starší členové sboru proto bez velkých příprav zazpívali na Masarykově náměstí nejen jeho eminenci, ale také vedení města a dětem, které se přišly na celou akci podívat.  Pro sbor to byla velká pocta a vysoce pochvalné hodnocení paní místostarostky nás opravdu potěšilo.

     Vystoupení se účastnily: M. Fořtová, K.Hynková, K. Sejkorová, P. Indráková, V. Martinicová, K. Martinicová, B. Selixová, D. Pospíšilová, V.Cucová a D. Vaškovská .

     Na akci s písní I will follow him zazpívali také žáci sólového zpěvu:  B.Janovská, E.Krchovová a J. Mikulandová  a sólově vystoupila také Berenika Selixová s písní Hallelujah.

     Všem dětem patří velké poděkování za okamžitou reakci a skvělou připravenost, poněvadž se o akci dozvěděly 24 hodin předem. Celé vystoupení mělo velký úspěch.


Aktuality a novinky

 

 • 5.10.2020
  Z nařízení vlády kvůli epidemiologické situaci dochází k omezení zájmových činností. Proto jsem tak i já  s lítostí nucena po dobu 2 následujících týdnů chod sboru přerušit. Hodiny ve dnech 6., 7., 13. a 14. 10. tak odpadají. Pokud ministerstvo zdravotnictví nevydá další plošná omezení, činnost bychom plnohodnotně obnovili od 20. 10. O tom kdy hodiny opravdu začnou Vás budu včas kontaktovat emailem.
 • 29.8.2020
  Informace k novému školnímu roku, dny a časy naleznete na nástěnce.
 • 29.8.2020
  První zahajovací hodina bude v úterý 22.9. (kat. 4+ a 7+) a ve středu 23.9. (kat.11+)
 • 7.8.2020
  Přihláška na šk.rok 2020/2021 je již ke stažení.
 • 7.8.2020
  Noví zájemci mne mohou kdykoliv kontaktovat mailem na erlichovaeliska@seznam.cz nebo na tel.čísle 728 874 670, nebo již rovnou předběžně posílat přihlášky. Na našich náborech/seznamovací hodině 8.9. a 9.9. si potom povíme veškeré potřebné věci. Pro více informací mne ale neváhejte kontaktovat. Velmi se těšíme na nové zpěváky:)