Kateřina Pokorná - asistentka

Ahoj, podle rodného listu se jmenuji Kateřina Pokorná, ale pro všechny na sboru jsem Kačka J. Narodila jsem se v roce 2003 a nyní chodím na státní gymnázium v Říčanech, kde také bydlím.

Už odmalička mě bavilo zpívat, tancovat a vůbec dělat věci spojené s hudbou. Proto, když jsem nastoupila do 1. třídy, první kroužek, na který jsem chtěla chodit, byl sbor. Bohužel ho učila paní, kterou si já osobně pamatuju jako čarodějnici, a proto mě na něj radši mamka nepřihlásila. Když jsme se přestěhovali do Říčan, tak mě mamka potají přihlásila na zkoušky sboru. Já se sice bála nějaké další „čarodějnice“ ale musela jsem na ně jít. Dodnes jsem za to ráda J. Přivítala mě tam milá paní jménem Eliška Erlichová, které jsem zazpívala písničku Čížečku, čížečku a ona mě přijala. Po půl roce chození do sboru a nějakém tom prozkoušení jsem začala chodit k Elišce i na sólové hodiny.

Zpěvem trávím 4 dny v týdnu, ale krom toho chodím od 5 let na americký step, ve kterém jsem jednou dosáhla i titulu vicemistryně ČR, také si občas zabrnkám na ukulele.

Poslouchám v podstatě cokoliv, co se mi líbí, ale mojí nejoblíbenější interpretkou je asi Adele a v poslední době Pentatonix. Velice ráda mám také muzikály, kterých jsem viděla už neuvěřitelně moc.

Můj největší úspěch co se týče hudby je asi několikanásobná účast v říčanské soutěži Pěvecké mládí a také umístění na 12. místě v celostátním kole v soutěži Česko zpívá. 


Aktuality a novinky

 

 • 5.10.2020
  Z nařízení vlády kvůli epidemiologické situaci dochází k omezení zájmových činností. Proto jsem tak i já  s lítostí nucena po dobu 2 následujících týdnů chod sboru přerušit. Hodiny ve dnech 6., 7., 13. a 14. 10. tak odpadají. Pokud ministerstvo zdravotnictví nevydá další plošná omezení, činnost bychom plnohodnotně obnovili od 20. 10. O tom kdy hodiny opravdu začnou Vás budu včas kontaktovat emailem.
 • 29.8.2020
  Informace k novému školnímu roku, dny a časy naleznete na nástěnce.
 • 29.8.2020
  První zahajovací hodina bude v úterý 22.9. (kat. 4+ a 7+) a ve středu 23.9. (kat.11+)
 • 7.8.2020
  Přihláška na šk.rok 2020/2021 je již ke stažení.
 • 7.8.2020
  Noví zájemci mne mohou kdykoliv kontaktovat mailem na erlichovaeliska@seznam.cz nebo na tel.čísle 728 874 670, nebo již rovnou předběžně posílat přihlášky. Na našich náborech/seznamovací hodině 8.9. a 9.9. si potom povíme veškeré potřebné věci. Pro více informací mne ale neváhejte kontaktovat. Velmi se těšíme na nové zpěváky:)