Naši zpěváci na Zlatém oříšku 2012

 

Zlatý oříšek 2012Naši zpěváci se 7.10.2012 s velkým úspěchem zúčastnili talentové soutěže Zlatý oříšek středočeského kraje 2012. Soutěžili jak jinak, než v pěvecké disciplíně.

V duu opět zazářili sourozenci Eliška a Dominik Červení s písničkou Byl by hřích.
Jejich přirozené vystupování a talent okouzlil mnoho diváků.

Energické a profesionální vystoupení skupiny pěti dívek s názvem Sestry v akci se též setkalo s velkým potleskem.  Na svůj výkon s písní I will follow him mohou být právem pyšní : Julie Mikulandová, Veronika Cucová, Barbora Janovská, Berenika Selixová a Denisa Pospíšilová. Holky pospolu fungují teprve rok a jistě o nich ještě uslyšíte.

A na závěr my dovolte velkou gratulaci naší Berenice Selixové, pro mnohé již známou talentovanou zpěvačku. Berenika si z finálového večera odnesla cenu Zlatý oříšek starosty města Říčany a svým výkonem suverénně přesvědčila porotu o svých pěveckých kvalitách.

Všem zúčastněným dětem ještě jednou gratuluji a děkuji za opět perfektní prezentaci svých výkonů.


Aktuality a novinky

 

 • 7.8.2020
  Informace k náhradním prázdninovým hodinám naleznete na nástěnce.
 • 7.8.2020
  Informace k novému školnímu roku naleznete na nástěnce.
 • 7.8.2020
  Přihláška na šk.rok 2020/2021 je již ke stažení.
 • 7.8.2020
  Noví zájemci mne mohou kdykoliv kontaktovat mailem na erlichovaeliska@seznam.cz nebo na tel.čísle 728 874 670, nebo již rovnou předběžně posílat přihlášky. Na našich náborech/seznamovací hodině 8.9. a 9.9. si potom povíme veškeré potřebné věci. Pro více informací mne ale neváhejte kontaktovat. Velmi se těšíme na nové zpěváky:)