Asistenční pes

Pěvecký sbor Elišky Erlichové se podílí na dobročinném projektu, jež má za cíl zkvalitnit život handicapovaného dítěte pomocí asistenčního pejska.

Výcvik asistenčního psa je finančně i časově nákladná záležitost, během které se z vybraného štěněte stane naprosto oddaný společník, který dobře zná svého malého pána, ví, čím mu i přes jeho handicap udělat radost a je ochotný a šťastný mu kdykoliv vyplnit jakékoliv přání. Díky pochopení, ochotě a štědrosti Vás, kteří nám doposud během tanečních a pěveckých akcí přispěli, se ke dnešnímu dni podařilo vybrat již více než 100 000 Kč.

Jsme rády, že ani Vám nejsou ostatní lhostejní a snažíte se, byť i jednou korunou, přispět na společnou věc. Sbírka stále pokračuje a vybraný pejsek již přešel z předvýchovy do výcviku. V původně vybrané cílové rodině holčičky došlo k zásadním změnám, kvůli kterým by umístění pejska nebylo vhodné, a proto bylo vybráno jiné děťátko, kterému asistenční pejsek bude pomáhat v jeho rozvoji a umožní mu zvládat pro nás naprosto běžné věci, které bez pomoci samo zvládnout neumí.

Za každý, byť sebemenší příspěvek všem dárcům mnohokrát děkujeme!

 

* Účelem našeho projektu je pomoci holčičce z Říčan s kombinovaným postižením obstarat asistenčního pejska pro plnohodnotnější a radostnější život.

* Sbírka je zahájena od března 2013.

* Příspěvky můžete zasílat na číslo účtu veřejné sbírky 258117759/0300. Účet je založen v ČSOB, se sídlem Barákova 237, Říčany 251 01.

* K dispozici jsou také sběrací kasičky, které vždy naleznete na akcích TS Edity Broukalové nebo pěveckého sboru Elišky Erlichové a do kterých můžete kdykoliv přispět. Výše příspěvku není nijak omezena.

* Celý projekt, pod záštitou města Říčany, probíhá v okrese Praha-východ a částečně také ve Středočeském kraji.

Více informací o projektu naleznete v níže uvedeném letáčku.

Asistencni pes letacek


Aktuality a novinky

 

 • Hodiny sboru ve školním roce 2022/2023
  Nejmladší kategorie 4-6 let
  Každé  úterý 15,30h.-16,30h.

  Střední kategorie 7-10 let
  Každé úterý 17h.-18h. 

  Kategorie dětí od 11+ let a více
  Každou středu 17h.-18h.

  !!! Všechny hodiny probíhají v našich vlastních prostorech v ul.Kozinova v Říčanech, kde je k naší výuce k dispozici velký zrcadlový sál pro choreografie a veškeré profesionální vybavení, včetně nahrávacího studia.