Berenika Selixová - asistentka

Ahoj, jmenuji se Berenika Selixová a je mi 16 let. Bydlím v Říčanech u Prahy, kde už čtvrtým rokem studuji na Masarykově klasickém gymnáziu. V osmi letech jsem začala chodit do sboru, kde jsem se potkala s Eliškou Erlichovou, mou nynější lektorkou zpěvu a druhou maminkou. :D

Po pár lekcích sboru mi Eliška, po důkladném prozkoušení u klavíru, nabídla možnost docházet na soukromé hodiny zpěvu a tehdy jsem začala zpívat doopravdy. Dnes už spolu s ní učím zpívat malé děti tak, jak to ona učila mě. Kromě zpěvu hraji na kytaru, chtěla bych se naučit na klavír a baví mě kreslit. Jsem členkou pěvecké skupiny Eillas a mým hudebním idolem je Alicia Keys.

Mezi můj dosavadní velký úspěch patří prvenství v celostátní pěvecké soutěži Česko zpívá, nebo první místo ve Zlatém oříšku.

Co se týče hudby, kterou poslouchám, neodmítnu asi nic kromě Českého rapu. Tudíž je těžké vypsat mé nejoblíbenější zpěváky/zpěvačky… Mezi ty nejposlouchanější ale patři: Christina Perri, Tom Odell, Ben Howard, Beyoncé, P!nk, Adele, Christina Aguilera. Z České hudební scény to jsou hlavně Aneta Langerová, Support Lesbiens, Chinaski, dnes již neexistující skupina Charlie Straight a další.    


Aktuality a novinky

 

 • Hodiny sboru ve školním roce 2022/2023
  Nejmladší kategorie 4-6 let
  Každé  úterý 15,30h.-16,30h.

  Střední kategorie 7-10 let
  Každé úterý 17h.-18h. 

  Kategorie dětí od 11+ let a více
  Každou středu 17h.-18h.

  !!! Všechny hodiny probíhají v našich vlastních prostorech v ul.Kozinova v Říčanech, kde je k naší výuce k dispozici velký zrcadlový sál pro choreografie a veškeré profesionální vybavení, včetně nahrávacího studia.

Arizona Cardinals jerseys Atlanta Falcons jerseys Baltimore Ravens jerseys Buffalo Bills jerseys Carolina Panthers jerseys Chicago Bears jerseys