Berenika Selixová - asistentka

Ahoj, jmenuji se Berenika Selixová a je mi 16 let. Bydlím v Říčanech u Prahy, kde už čtvrtým rokem studuji na Masarykově klasickém gymnáziu. V osmi letech jsem začala chodit do sboru, kde jsem se potkala s Eliškou Erlichovou, mou nynější lektorkou zpěvu a druhou maminkou. :D

Po pár lekcích sboru mi Eliška, po důkladném prozkoušení u klavíru, nabídla možnost docházet na soukromé hodiny zpěvu a tehdy jsem začala zpívat doopravdy. Dnes už spolu s ní učím zpívat malé děti tak, jak to ona učila mě. Kromě zpěvu hraji na kytaru, chtěla bych se naučit na klavír a baví mě kreslit. Jsem členkou pěvecké skupiny Eillas a mým hudebním idolem je Alicia Keys.

Mezi můj dosavadní velký úspěch patří prvenství v celostátní pěvecké soutěži Česko zpívá, nebo první místo ve Zlatém oříšku.

Co se týče hudby, kterou poslouchám, neodmítnu asi nic kromě Českého rapu. Tudíž je těžké vypsat mé nejoblíbenější zpěváky/zpěvačky… Mezi ty nejposlouchanější ale patři: Christina Perri, Tom Odell, Ben Howard, Beyoncé, P!nk, Adele, Christina Aguilera. Z České hudební scény to jsou hlavně Aneta Langerová, Support Lesbiens, Chinaski, dnes již neexistující skupina Charlie Straight a další.    


Aktuality a novinky

 

  • 14.4.2021
    Po roce plném online výuky bychom rádi dětem vynahradili společný čas, o který jsme přišli a rozhodli se tak uspořádat historicky první příměstský tábor našeho sboru. Půjde o týden plný aktivit, příprav muzikálového vystoupení a to vše ve zcela nových prostorách v Říčanech.
    Tábor není určen pouze pro děti navštěvující pravidelně naše hodiny, ale pro širokou veřejnost. Více informací najdete na letáčku na titulní straně našich stránek. Své děti můžete přihlašovat na standardním emailu: erlichovaeliska@seznam.cz.