Boje o umístění v talentové soutěži Česko zpívá 2012

 

     Členové našeho sboru Béra, Verča, Denča a Filip, který navštěvuje pouze hodiny sólové byli v lednu 2012 přihlášeni do celostátní pěvecké soutěže s mezinárodní účastí Česko zpívá.

    
Verča Cucová s Kamilou Nývltovou     Jejich výkony ve dvou výběrových kolech byly stoprocentní a všichni čtyři odvedli perfektní práci.    

     Odborná porota v čele s patronkou soutěže Kamilou Nývltovou zařadila Filipa Hradického do  rozhlasové soutěže pro začínající zpěvačky a zpěváky START.ROZHLAS.CZ . Jde o rozhlasovou verzi pódiové soutěže Česko zpívá.
Soutěžící a jejich nahrávky se představovali v živém vysílání Českého rozhlasu a také na jeho webu. Filip tak svým zvučným hlasem skvěle reprezentoval středočeský kraj.

     Porota však měla uši na správném místě a tak do velkého boje o finále poslala i Bereniku Selixovou a Veroniku Cucovou. Celá slavnostní akce se konala v Trutnově, kde se v nádherné budově společenského centra UFFO sešlo 34 semifinalistů v kategorii od 9-ti do 14-ti let.

     Porota se skládala z pěveckých profesionálů jakými jsou Eduard Klezla, Bohuš Josef, Tomáš Savka a další, ale také z hudebních producentů, kterými byli Milan Herman a Lukáš Černý.
    

Béra s Denčou před vystoupením     Zazářit před profesionály tohoto oboru, před sálem plným lidí , desítkami soupeřů a mít na to pouze dvě minuty chce už kousek odvahy a velkou soustředěnost. Nic z toho holkám rozhodně nechybělo. Podaly maximální výkony a na pódiu předvedly také profesionální suverénnost.
     Patří jim obrovská pochvala a obdiv, ale také poděkování za krásnou prezentaci nejen sama sebe, ale také celého sboru.  


Aktuality a novinky

 

 • Hodiny sboru ve školním roce 2022/2023
  Nejmladší kategorie 4-6 let
  Každé  úterý 15,30h.-16,30h.

  Střední kategorie 7-10 let
  Každé úterý 17h.-18h. 

  Kategorie dětí od 11+ let a více
  Každou středu 17h.-18h.

  !!! Všechny hodiny probíhají v našich vlastních prostorech v ul.Kozinova v Říčanech, kde je k naší výuce k dispozici velký zrcadlový sál pro choreografie a veškeré profesionální vybavení, včetně nahrávacího studia.