Boje o umístění v talentové soutěži Česko zpívá 2012

 

     Členové našeho sboru Béra, Verča, Denča a Filip, který navštěvuje pouze hodiny sólové byli v lednu 2012 přihlášeni do celostátní pěvecké soutěže s mezinárodní účastí Česko zpívá.

    
Verča Cucová s Kamilou Nývltovou     Jejich výkony ve dvou výběrových kolech byly stoprocentní a všichni čtyři odvedli perfektní práci.    

     Odborná porota v čele s patronkou soutěže Kamilou Nývltovou zařadila Filipa Hradického do  rozhlasové soutěže pro začínající zpěvačky a zpěváky START.ROZHLAS.CZ . Jde o rozhlasovou verzi pódiové soutěže Česko zpívá.
Soutěžící a jejich nahrávky se představovali v živém vysílání Českého rozhlasu a také na jeho webu. Filip tak svým zvučným hlasem skvěle reprezentoval středočeský kraj.

     Porota však měla uši na správném místě a tak do velkého boje o finále poslala i Bereniku Selixovou a Veroniku Cucovou. Celá slavnostní akce se konala v Trutnově, kde se v nádherné budově společenského centra UFFO sešlo 34 semifinalistů v kategorii od 9-ti do 14-ti let.

     Porota se skládala z pěveckých profesionálů jakými jsou Eduard Klezla, Bohuš Josef, Tomáš Savka a další, ale také z hudebních producentů, kterými byli Milan Herman a Lukáš Černý.
    

Béra s Denčou před vystoupením     Zazářit před profesionály tohoto oboru, před sálem plným lidí , desítkami soupeřů a mít na to pouze dvě minuty chce už kousek odvahy a velkou soustředěnost. Nic z toho holkám rozhodně nechybělo. Podaly maximální výkony a na pódiu předvedly také profesionální suverénnost.
     Patří jim obrovská pochvala a obdiv, ale také poděkování za krásnou prezentaci nejen sama sebe, ale také celého sboru.  


Aktuality a novinky

 

  • 14.4.2021
    Po roce plném online výuky bychom rádi dětem vynahradili společný čas, o který jsme přišli a rozhodli se tak uspořádat historicky první příměstský tábor našeho sboru. Půjde o týden plný aktivit, příprav muzikálového vystoupení a to vše ve zcela nových prostorách v Říčanech.
    Tábor není určen pouze pro děti navštěvující pravidelně naše hodiny, ale pro širokou veřejnost. Více informací najdete na letáčku na titulní straně našich stránek. Své děti můžete přihlašovat na standardním emailu: erlichovaeliska@seznam.cz.