Česko zpívá 2013 v Trutnově

 

Žákyně populárního zpěvu v pěvecké soutěži Česko zpívá 2013

       Po roce zkusily žákyně sólového zpěvu Elišky Erlichové své štěstí v celostátní pěvecké soutěže s mezinárodní účastí Česko zpívá 2013 a opět s přehledem bodovaly.
Julie Mikulandová, Veronika Cucová, Berenika Selixová a Denisa Pospíšilová úspěšně postoupily do základního a poté i do výběrového kola, které se konalo na zámku Ctěnice a kde se utkaly se stovkou konkurentů z celé české a slovenské republiky.
Dívky před odbornou porotou předvedly výborné výkony, které byly velmi kladně ohodnoceny a proto se holky zařadily také do bojů o cenu internetu.
Berenika s Eliskou na Cesko zpiva 2013        O pár měsíců později se po výběrových kolech Denisa Pospíšilová a Berenika Selixová zúčastnily 12.dubna  semifinále a velkého finále ve společenském sále Uffo v Trutnově.
Denisa Pospíšilová, coby nejmladší semifinalistka  v kategorii 15-16 let, se předvedla s písní Mercy od britské popové zpěvačky Duffy a svým osobitým podáním  tak roztleskala celý sál. Odvezla si 3.místo v kategorii Cena internetu.
V letošním ročníku jsme, ale dosáhli také na finále. Odbornou porotou, v čele s patronkou soutěže Kamilou Nývltovou, několika hudebními producenty a známými českými zpěváky, do něj byla po svém perfektním výkonu poslána Berenika Selixová. Dostala se tak do finálové desítky, kde v jejím podání zazněly písně od britské legendy Dusty Springfield Son of a preacher man a náročná píseň z muzikálu Bídníci Samotářka. Obě holky si ze soutěže přivezly cenné zkušenosti, nové kolegy a kamarády a hlavně opět dokázaly, že se nebojí předvést své kvality i za hranicemi našeho města a jejich profesionální výkony to jen potvrzují.
Aktuality a novinky

 

 • Hodiny sboru ve školním roce 2022/2023
  Nejmladší kategorie 4-6 let
  Každé  úterý 15,30h.-16,30h.

  Střední kategorie 7-10 let
  Každé úterý 17h.-18h. 

  Kategorie dětí od 11+ let a více
  Každou středu 17h.-18h.

  !!! Všechny hodiny probíhají v našich vlastních prostorech v ul.Kozinova v Říčanech, kde je k naší výuce k dispozici velký zrcadlový sál pro choreografie a veškeré profesionální vybavení, včetně nahrávacího studia.