Česko zpívá 2013 v Trutnově

 

Žákyně populárního zpěvu v pěvecké soutěži Česko zpívá 2013

       Po roce zkusily žákyně sólového zpěvu Elišky Erlichové své štěstí v celostátní pěvecké soutěže s mezinárodní účastí Česko zpívá 2013 a opět s přehledem bodovaly.
Julie Mikulandová, Veronika Cucová, Berenika Selixová a Denisa Pospíšilová úspěšně postoupily do základního a poté i do výběrového kola, které se konalo na zámku Ctěnice a kde se utkaly se stovkou konkurentů z celé české a slovenské republiky.
Dívky před odbornou porotou předvedly výborné výkony, které byly velmi kladně ohodnoceny a proto se holky zařadily také do bojů o cenu internetu.
Berenika s Eliskou na Cesko zpiva 2013        O pár měsíců později se po výběrových kolech Denisa Pospíšilová a Berenika Selixová zúčastnily 12.dubna  semifinále a velkého finále ve společenském sále Uffo v Trutnově.
Denisa Pospíšilová, coby nejmladší semifinalistka  v kategorii 15-16 let, se předvedla s písní Mercy od britské popové zpěvačky Duffy a svým osobitým podáním  tak roztleskala celý sál. Odvezla si 3.místo v kategorii Cena internetu.
V letošním ročníku jsme, ale dosáhli také na finále. Odbornou porotou, v čele s patronkou soutěže Kamilou Nývltovou, několika hudebními producenty a známými českými zpěváky, do něj byla po svém perfektním výkonu poslána Berenika Selixová. Dostala se tak do finálové desítky, kde v jejím podání zazněly písně od britské legendy Dusty Springfield Son of a preacher man a náročná píseň z muzikálu Bídníci Samotářka. Obě holky si ze soutěže přivezly cenné zkušenosti, nové kolegy a kamarády a hlavně opět dokázaly, že se nebojí předvést své kvality i za hranicemi našeho města a jejich profesionální výkony to jen potvrzují.
Aktuality a novinky

 

  • 14.4.2021
    Po roce plném online výuky bychom rádi dětem vynahradili společný čas, o který jsme přišli a rozhodli se tak uspořádat historicky první příměstský tábor našeho sboru. Půjde o týden plný aktivit, příprav muzikálového vystoupení a to vše ve zcela nových prostorách v Říčanech.
    Tábor není určen pouze pro děti navštěvující pravidelně naše hodiny, ale pro širokou veřejnost. Více informací najdete na letáčku na titulní straně našich stránek. Své děti můžete přihlašovat na standardním emailu: erlichovaeliska@seznam.cz.