Eliška Erlichová - lektorka

Pěvecký sbor vede Eliška Erlichová, absolventka Pražské konzervatoře v oboru Populární zpěv. Lektorka má víceletou praxi v pedagogice především se zaměřením na sborový i sólový populární zpěv, interpretaci, hudební teorie a hry na klavír. Mimo pedagogickou činnost Eliška působí jako sólová zpěvačka a vokalistka. Spolupracovala s mnohými interprety české populární a rockové scény, jako jsou Felix Slováček, Aleš Brichta, Jakub Smolík, skupina Nightwork, Helena Zeťová, Ewa Farna, Gabriela Partyšová, Daniela Šinkorová, Orchestr Josefa Hlavsy a další. S mnohými z nich spolupráce i nadále pokračuje.
     Jako vokalistka se účastnila vystoupení v rámci televizních přímých přenosů a absolvovala turné s finalisty I.a II. řady Česko hledá Superstar. Coby sólová zpěvačka se několikrát účastnila plesů České televize pro pořady Stardance, když hvězdy tančí I.a II. a Duety, když hvězdy zpívají. Společně s Vojtou Dykem natočila také soundtrack k českému filmu pro teenagery Panic je nanic.
     Mimo živá vystoupení se Eliška věnuje i studiové práci - nátáční backvokálů a sólových partů, spolupráci na realizaci desek známých interpretů a nátáčení hudebního a vokálního doprovodu televizních a rádiových reklam.

"Přeji si, aby sbor fungoval nejen jako kroužek, který bude děti rozvíjet po pěvecké stránce, ale i jako místo, kam budou děti chodit rády a kde budou poznávat nové kamarády..."

                                                                                                   Eliška Erlichová


Aktuality a novinky

 

 • Hodiny sboru ve školním roce 2022/2023
  Nejmladší kategorie 4-6 let
  Každé  úterý 15,30h.-16,30h.

  Střední kategorie 7-10 let
  Každé úterý 17h.-18h. 

  Kategorie dětí od 11+ let a více
  Každou středu 17h.-18h.

  !!! Všechny hodiny probíhají v našich vlastních prostorech v ul.Kozinova v Říčanech, kde je k naší výuce k dispozici velký zrcadlový sál pro choreografie a veškeré profesionální vybavení, včetně nahrávacího studia.

Arizona Cardinals jerseys Atlanta Falcons jerseys Baltimore Ravens jerseys Buffalo Bills jerseys Carolina Panthers jerseys Chicago Bears jerseys