Eliška Erlichová - lektorka

Pěvecký sbor vede Eliška Erlichová, absolventka Pražské konzervatoře v oboru Populární zpěv. Lektorka má víceletou praxi v pedagogice především se zaměřením na sborový i sólový populární zpěv, interpretaci, hudební teorie a hry na klavír. Mimo pedagogickou činnost Eliška působí jako sólová zpěvačka a vokalistka. Spolupracovala s mnohými interprety české populární a rockové scény, jako jsou Felix Slováček, Aleš Brichta, Jakub Smolík, skupina Nightwork, Helena Zeťová, Ewa Farna, Gabriela Partyšová, Daniela Šinkorová, Orchestr Josefa Hlavsy a další. S mnohými z nich spolupráce i nadále pokračuje.
     Jako vokalistka se účastnila vystoupení v rámci televizních přímých přenosů a absolvovala turné s finalisty I.a II. řady Česko hledá Superstar. Coby sólová zpěvačka se několikrát účastnila plesů České televize pro pořady Stardance, když hvězdy tančí I.a II. a Duety, když hvězdy zpívají. Společně s Vojtou Dykem natočila také soundtrack k českému filmu pro teenagery Panic je nanic.
     Mimo živá vystoupení se Eliška věnuje i studiové práci - nátáční backvokálů a sólových partů, spolupráci na realizaci desek známých interpretů a nátáčení hudebního a vokálního doprovodu televizních a rádiových reklam.

"Přeji si, aby sbor fungoval nejen jako kroužek, který bude děti rozvíjet po pěvecké stránce, ale i jako místo, kam budou děti chodit rády a kde budou poznávat nové kamarády..."

                                                                                                   Eliška Erlichová


Aktuality a novinky

 

  • 14.4.2021
    Po roce plném online výuky bychom rádi dětem vynahradili společný čas, o který jsme přišli a rozhodli se tak uspořádat historicky první příměstský tábor našeho sboru. Půjde o týden plný aktivit, příprav muzikálového vystoupení a to vše ve zcela nových prostorách v Říčanech.
    Tábor není určen pouze pro děti navštěvující pravidelně naše hodiny, ale pro širokou veřejnost. Více informací najdete na letáčku na titulní straně našich stránek. Své děti můžete přihlašovat na standardním emailu: erlichovaeliska@seznam.cz.