Kardinál Dominik Duka poklepal základní kámen Centra pro volný čas Na Fialce

 

Masarykovo náměstí v Říčanech     Náš sbor byl osloven paní místostarostkou Hanou Špačkovu, aby u slavnostního aktu poklepání na základní kámen vytvořil  krátký hudební program. Starší členové sboru proto bez velkých příprav zazpívali na Masarykově náměstí nejen jeho eminenci, ale také vedení města a dětem, které se přišly na celou akci podívat.  Pro sbor to byla velká pocta a vysoce pochvalné hodnocení paní místostarostky nás opravdu potěšilo.

     Vystoupení se účastnily: M. Fořtová, K.Hynková, K. Sejkorová, P. Indráková, V. Martinicová, K. Martinicová, B. Selixová, D. Pospíšilová, V.Cucová a D. Vaškovská .

     Na akci s písní I will follow him zazpívali také žáci sólového zpěvu:  B.Janovská, E.Krchovová a J. Mikulandová  a sólově vystoupila také Berenika Selixová s písní Hallelujah.

     Všem dětem patří velké poděkování za okamžitou reakci a skvělou připravenost, poněvadž se o akci dozvěděly 24 hodin předem. Celé vystoupení mělo velký úspěch.


Aktuality a novinky

 

 • Hodiny sboru ve školním roce 2022/2023
  Nejmladší kategorie 4-6 let
  Každé  úterý 15,30h.-16,30h.

  Střední kategorie 7-10 let
  Každé úterý 17h.-18h. 

  Kategorie dětí od 11+ let a více
  Každou středu 17h.-18h.

  !!! Všechny hodiny probíhají v našich vlastních prostorech v ul.Kozinova v Říčanech, kde je k naší výuce k dispozici velký zrcadlový sál pro choreografie a veškeré profesionální vybavení, včetně nahrávacího studia.