Kardinál Dominik Duka poklepal základní kámen Centra pro volný čas Na Fialce

 

Masarykovo náměstí v Říčanech     Náš sbor byl osloven paní místostarostkou Hanou Špačkovu, aby u slavnostního aktu poklepání na základní kámen vytvořil  krátký hudební program. Starší členové sboru proto bez velkých příprav zazpívali na Masarykově náměstí nejen jeho eminenci, ale také vedení města a dětem, které se přišly na celou akci podívat.  Pro sbor to byla velká pocta a vysoce pochvalné hodnocení paní místostarostky nás opravdu potěšilo.

     Vystoupení se účastnily: M. Fořtová, K.Hynková, K. Sejkorová, P. Indráková, V. Martinicová, K. Martinicová, B. Selixová, D. Pospíšilová, V.Cucová a D. Vaškovská .

     Na akci s písní I will follow him zazpívali také žáci sólového zpěvu:  B.Janovská, E.Krchovová a J. Mikulandová  a sólově vystoupila také Berenika Selixová s písní Hallelujah.

     Všem dětem patří velké poděkování za okamžitou reakci a skvělou připravenost, poněvadž se o akci dozvěděly 24 hodin předem. Celé vystoupení mělo velký úspěch.


Aktuality a novinky

 

  • 14.4.2021
    Po roce plném online výuky bychom rádi dětem vynahradili společný čas, o který jsme přišli a rozhodli se tak uspořádat historicky první příměstský tábor našeho sboru. Půjde o týden plný aktivit, příprav muzikálového vystoupení a to vše ve zcela nových prostorách v Říčanech.
    Tábor není určen pouze pro děti navštěvující pravidelně naše hodiny, ale pro širokou veřejnost. Více informací najdete na letáčku na titulní straně našich stránek. Své děti můžete přihlašovat na standardním emailu: erlichovaeliska@seznam.cz.