Kateřina Pokorná - asistentka

Ahoj, podle rodného listu se jmenuji Kateřina Pokorná, ale pro všechny na sboru jsem Kačka J. Narodila jsem se v roce 2003 a nyní chodím na státní gymnázium v Říčanech, kde také bydlím.

Už odmalička mě bavilo zpívat, tancovat a vůbec dělat věci spojené s hudbou. Proto, když jsem nastoupila do 1. třídy, první kroužek, na který jsem chtěla chodit, byl sbor. Bohužel ho učila paní, kterou si já osobně pamatuju jako čarodějnici, a proto mě na něj radši mamka nepřihlásila. Když jsme se přestěhovali do Říčan, tak mě mamka potají přihlásila na zkoušky sboru. Já se sice bála nějaké další „čarodějnice“ ale musela jsem na ně jít. Dodnes jsem za to ráda J. Přivítala mě tam milá paní jménem Eliška Erlichová, které jsem zazpívala písničku Čížečku, čížečku a ona mě přijala. Po půl roce chození do sboru a nějakém tom prozkoušení jsem začala chodit k Elišce i na sólové hodiny.

Zpěvem trávím 4 dny v týdnu, ale krom toho chodím od 5 let na americký step, ve kterém jsem jednou dosáhla i titulu vicemistryně ČR, také si občas zabrnkám na ukulele.

Poslouchám v podstatě cokoliv, co se mi líbí, ale mojí nejoblíbenější interpretkou je asi Adele a v poslední době Pentatonix. Velice ráda mám také muzikály, kterých jsem viděla už neuvěřitelně moc.

Můj největší úspěch co se týče hudby je asi několikanásobná účast v říčanské soutěži Pěvecké mládí a také umístění na 12. místě v celostátním kole v soutěži Česko zpívá. 


Aktuality a novinky

 

 • Hodiny sboru ve školním roce 2022/2023
  Nejmladší kategorie 4-6 let
  Každé  úterý 15,30h.-16,30h.

  Střední kategorie 7-10 let
  Každé úterý 17h.-18h. 

  Kategorie dětí od 11+ let a více
  Každou středu 17h.-18h.

  !!! Všechny hodiny probíhají v našich vlastních prostorech v ul.Kozinova v Říčanech, kde je k naší výuce k dispozici velký zrcadlový sál pro choreografie a veškeré profesionální vybavení, včetně nahrávacího studia.

Arizona Cardinals jerseys Atlanta Falcons jerseys Baltimore Ravens jerseys Buffalo Bills jerseys Carolina Panthers jerseys Chicago Bears jerseys