Naši zpěváci na Zlatém oříšku 2012

 

Zlatý oříšek 2012Naši zpěváci se 7.10.2012 s velkým úspěchem zúčastnili talentové soutěže Zlatý oříšek středočeského kraje 2012. Soutěžili jak jinak, než v pěvecké disciplíně.

V duu opět zazářili sourozenci Eliška a Dominik Červení s písničkou Byl by hřích.
Jejich přirozené vystupování a talent okouzlil mnoho diváků.

Energické a profesionální vystoupení skupiny pěti dívek s názvem Sestry v akci se též setkalo s velkým potleskem.  Na svůj výkon s písní I will follow him mohou být právem pyšní : Julie Mikulandová, Veronika Cucová, Barbora Janovská, Berenika Selixová a Denisa Pospíšilová. Holky pospolu fungují teprve rok a jistě o nich ještě uslyšíte.

A na závěr my dovolte velkou gratulaci naší Berenice Selixové, pro mnohé již známou talentovanou zpěvačku. Berenika si z finálového večera odnesla cenu Zlatý oříšek starosty města Říčany a svým výkonem suverénně přesvědčila porotu o svých pěveckých kvalitách.

Všem zúčastněným dětem ještě jednou gratuluji a děkuji za opět perfektní prezentaci svých výkonů.


Aktuality a novinky

 

  • 14.4.2021
    Po roce plném online výuky bychom rádi dětem vynahradili společný čas, o který jsme přišli a rozhodli se tak uspořádat historicky první příměstský tábor našeho sboru. Půjde o týden plný aktivit, příprav muzikálového vystoupení a to vše ve zcela nových prostorách v Říčanech.
    Tábor není určen pouze pro děti navštěvující pravidelně naše hodiny, ale pro širokou veřejnost. Více informací najdete na letáčku na titulní straně našich stránek. Své děti můžete přihlašovat na standardním emailu: erlichovaeliska@seznam.cz.