Pěvecká soutěž Mukařovská hvězda Hvězd 2011

Kačka Mullerová na soutěži     Dalším úspěchem zpěvaček z našeho sboru je účast na pěvecké soutěži Mukařovská hvězda 2011.

     V kategorii 6-10let se můžeme pochlubit prvním místem Verči Cucové s písní Už z hor zní zvon a v kategorii 11-15 let prvenstvím Bereniky Selixové, která se zároveň stala i absolutní vítězkou celé soutěže.
Své umístění obhájila s písní Moj Bože.

     Čestné uznání za své výborné výkony si odnesli: Julča Mikulandová za píseň Amor Magor, Barča Janovská za píseň Spomal, Denča Pospíšilová, která soutěžila s písní Při oltári a Filip Hradický za píseň Stín katedrál.

Předání ceny Verče Cucové
     Skvěle reprezentovali také členové sboru Kateřina Mullerová s písní Nač vlastně v půli vzdávat mač a sourozenci Eliška a Dominik Červení, kde v kategorii 6-10 let soutěžila Eliška s písničkou Babičko nauč mě charleston a v kategorii dua okouzlili porotu a diváky písní Což se mě má milá.


Aktuality a novinky

 

  • 14.4.2021
    Po roce plném online výuky bychom rádi dětem vynahradili společný čas, o který jsme přišli a rozhodli se tak uspořádat historicky první příměstský tábor našeho sboru. Půjde o týden plný aktivit, příprav muzikálového vystoupení a to vše ve zcela nových prostorách v Říčanech.
    Tábor není určen pouze pro děti navštěvující pravidelně naše hodiny, ale pro širokou veřejnost. Více informací najdete na letáčku na titulní straně našich stránek. Své děti můžete přihlašovat na standardním emailu: erlichovaeliska@seznam.cz.