Pěvecká soutěž Mukařovská hvězda Hvězd 2011

Kačka Mullerová na soutěži     Dalším úspěchem zpěvaček z našeho sboru je účast na pěvecké soutěži Mukařovská hvězda 2011.

     V kategorii 6-10let se můžeme pochlubit prvním místem Verči Cucové s písní Už z hor zní zvon a v kategorii 11-15 let prvenstvím Bereniky Selixové, která se zároveň stala i absolutní vítězkou celé soutěže.
Své umístění obhájila s písní Moj Bože.

     Čestné uznání za své výborné výkony si odnesli: Julča Mikulandová za píseň Amor Magor, Barča Janovská za píseň Spomal, Denča Pospíšilová, která soutěžila s písní Při oltári a Filip Hradický za píseň Stín katedrál.

Předání ceny Verče Cucové
     Skvěle reprezentovali také členové sboru Kateřina Mullerová s písní Nač vlastně v půli vzdávat mač a sourozenci Eliška a Dominik Červení, kde v kategorii 6-10 let soutěžila Eliška s písničkou Babičko nauč mě charleston a v kategorii dua okouzlili porotu a diváky písní Což se mě má milá.


Aktuality a novinky

 

 • Hodiny sboru ve školním roce 2022/2023
  Nejmladší kategorie 4-6 let
  Každé  úterý 15,30h.-16,30h.

  Střední kategorie 7-10 let
  Každé úterý 17h.-18h. 

  Kategorie dětí od 11+ let a více
  Každou středu 17h.-18h.

  !!! Všechny hodiny probíhají v našich vlastních prostorech v ul.Kozinova v Říčanech, kde je k naší výuce k dispozici velký zrcadlový sál pro choreografie a veškeré profesionální vybavení, včetně nahrávacího studia.