Piknik s naším Pěveckým sborem

Vážení přátelé našeho sboru,

dovolujeme si Vás pozvat na závěrečnou hodinu, na které bychom Vám rádi předvedli naše pokroky a nový repertoár, který jsme ve druhém pololetí secvičili. Pro tentokrát jsme se rozhodli využít krásy zahrady Olivovy dětské léčebny a uspořádat v ní nezapomenutelný červnový piknik. Vezměte si tak s sebou deky, košíky plné dobrot, svou rodinu, známé, či kamarády a přijďte si námi posedět, zazpívat a užít chvíle zábavy! Budeme se těšit na Vaši podporu.

Akce se bude konat pouze za příznivého počasí, neboť bohužel nejsme vybaveni na případný déšť. V případě nepříznivého počasí bude stanoven náhradní termín konání akce.


Aktuality a novinky

 

  • 14.4.2021
    Po roce plném online výuky bychom rádi dětem vynahradili společný čas, o který jsme přišli a rozhodli se tak uspořádat historicky první příměstský tábor našeho sboru. Půjde o týden plný aktivit, příprav muzikálového vystoupení a to vše ve zcela nových prostorách v Říčanech.
    Tábor není určen pouze pro děti navštěvující pravidelně naše hodiny, ale pro širokou veřejnost. Více informací najdete na letáčku na titulní straně našich stránek. Své děti můžete přihlašovat na standardním emailu: erlichovaeliska@seznam.cz.