Úspěchy na Mukařovské hvězdě hvězd 2012

Říčanští zpěváci opět zázářili

Jsem velice ráda, že se s Vámi mohu podělit o radost, kterou mi děti dělají svými pěveckými úspěchy.

Mukařovská hvězda hvězd 2012Poslední listopadový víkend se několik žáků sólového zpěvu a zároveň členů pěveckého sboru Elišky Erlichové zúčastnilo pěvecké soutěže Mukařovská hvězda Hvězd 2012. Jejich perfektní výkony byly vysoce oceněny odbornou porotou a proto hned pětice mladých talentovaných zpěváků vystoupala na stupně vítězů, několikrát i na ty nejvyšší.

V nejmladší kategorii 6-9 let si 3.místo vyzpívala Eliška Červená a 2.místo Dominik Červený. Šikovní sourozenci se též umístili na krásném druhém místě v kategorii duo. Mezi dětmi ve věku 10-12 let na nejvyšší stupeň vítězů dosáhla Veronika Cucová a obhájila tak 1.místo z loňské ročníku. V kategorii 13-15 let vybojovala také zlatou příčku Denisa Pospíšilová. Absolutní vítězkou celé soutěže se, stejně jako v loňském roce, suverénně stala Berenika Selixová.

Všem těmto pěti zpěvákům patří velká gratulace k jejich umístění a velké díky za skvělou reprezentaci sebe sama a také našeho města. ZŠ Mukařov, v čele s milou paní ředitelkou Janou Novotnou, bych také ráda poděkovala za to, že se rok co rok, s nadšením a velkým nasazením pouští do organizace nemalé soutěže. Dělají tak radost dětem, které zpěv milují a pro která je soutěž jedna z nejvýznamnějších událostí v roce.


Aktuality a novinky

 

 • Hodiny sboru ve školním roce 2022/2023
  Nejmladší kategorie 4-6 let
  Každé  úterý 15,30h.-16,30h.

  Střední kategorie 7-10 let
  Každé úterý 17h.-18h. 

  Kategorie dětí od 11+ let a více
  Každou středu 17h.-18h.

  !!! Všechny hodiny probíhají v našich vlastních prostorech v ul.Kozinova v Říčanech, kde je k naší výuce k dispozici velký zrcadlový sál pro choreografie a veškeré profesionální vybavení, včetně nahrávacího studia.