Úspěchy na Mukařovské hvězdě hvězd 2012

Říčanští zpěváci opět zázářili

Jsem velice ráda, že se s Vámi mohu podělit o radost, kterou mi děti dělají svými pěveckými úspěchy.

Mukařovská hvězda hvězd 2012Poslední listopadový víkend se několik žáků sólového zpěvu a zároveň členů pěveckého sboru Elišky Erlichové zúčastnilo pěvecké soutěže Mukařovská hvězda Hvězd 2012. Jejich perfektní výkony byly vysoce oceněny odbornou porotou a proto hned pětice mladých talentovaných zpěváků vystoupala na stupně vítězů, několikrát i na ty nejvyšší.

V nejmladší kategorii 6-9 let si 3.místo vyzpívala Eliška Červená a 2.místo Dominik Červený. Šikovní sourozenci se též umístili na krásném druhém místě v kategorii duo. Mezi dětmi ve věku 10-12 let na nejvyšší stupeň vítězů dosáhla Veronika Cucová a obhájila tak 1.místo z loňské ročníku. V kategorii 13-15 let vybojovala také zlatou příčku Denisa Pospíšilová. Absolutní vítězkou celé soutěže se, stejně jako v loňském roce, suverénně stala Berenika Selixová.

Všem těmto pěti zpěvákům patří velká gratulace k jejich umístění a velké díky za skvělou reprezentaci sebe sama a také našeho města. ZŠ Mukařov, v čele s milou paní ředitelkou Janou Novotnou, bych také ráda poděkovala za to, že se rok co rok, s nadšením a velkým nasazením pouští do organizace nemalé soutěže. Dělají tak radost dětem, které zpěv milují a pro která je soutěž jedna z nejvýznamnějších událostí v roce.


Aktuality a novinky

 

  • 14.4.2021
    Po roce plném online výuky bychom rádi dětem vynahradili společný čas, o který jsme přišli a rozhodli se tak uspořádat historicky první příměstský tábor našeho sboru. Půjde o týden plný aktivit, příprav muzikálového vystoupení a to vše ve zcela nových prostorách v Říčanech.
    Tábor není určen pouze pro děti navštěvující pravidelně naše hodiny, ale pro širokou veřejnost. Více informací najdete na letáčku na titulní straně našich stránek. Své děti můžete přihlašovat na standardním emailu: erlichovaeliska@seznam.cz.